Playstation Classic Gizli Ayarlar

Bu yazı şimdiye kadar 920kez okundu!

Playstation Classic Gizli Ayarlar

Playstation Classic Gizli Ayarlar ;

Playstation Classic Gizli Ayarlar
Playstation Classic Gizli Ayarlar

Çok taze ülkemizde ön sipariş ile satışa çıkan ilk Playstation olan Playstation 1 ‘ın mini ve güncellenmiş hali olan Playstation Classic ‘in çok geçmeden gizli menüsüne erişim sağlandı. Hem de çok büyük bir uğraş ve hack işlemi bile gerektirmeden.

TheNextWeb ‘de video ile paylaşılan bu konu akla şu soruyu getiriyor, ” Acaba yüklü gelen 20 oyundan fazla yükleme yapılabilir mi ? Yada kapasitesine göre mevcutlar silinip istenilenler ile değiştirilebilir mi ?”

Nostalji severler zaten Amiga 500, Atari , Commodore 64, Nintendo Gameboy ve nice oyun konsollarının ki bunların içine Playstation 1-2 oyunları da dahil emulatörler vasıtasıyla android mobil işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde veya bilgisayarlarda oynanabiliyor.

Playstation Classic hakkında bilgi almak isterseniz tıklayın /dokunun.

Playstation Classic Gizli Ayarlar | Tayfunca Teknoloji Playstation Classic Gizli Ayarlar | Tayfunca Teknoloji

Playstation Classic Gizli Ayarlarına Nasıl ulaşılır ?

Retro Gaming Channel Youtube kanalında paylaşılan aşağıdaki video da görebileceğiniz gibi Playstation Classic USB portu üzerinden takılan bir klavye ile gizli ayarlarına erişilebiliyor.

Teknoloji meraklısı YouTuber’ların olduğu bir odaya yeni bir cihaz getirdiğinizde tahmin edeceğiniz üzere söküp nasıl çalıştığını ,donanımlarını keşfedeceklerdir yada bir hack işlemi yaşanacaktır. Gizli menülere ve özelliklere erişilecek ve çeşitli denemeler ile bir sızıntıdan fayda sağlanacaktır. Resmen adamların işleri bu… Güvenliklerin arttırılması için bu insanlara da ihtiyacımız olduğunu unutmayın.