Instagram video ve foto indir

Bu yazı şimdiye kadar 4735kez okundu!

instagram downloader

Instagram’da beğendiğiniz video ve fotoğraflarını nasıl indirebilirsiniz ?

Yapmanız gereken “Instadownloader for instagram” Android uygulamasını (ücretsiz) indirmektir. Uygulamayı başlattığınız gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır ancak özetleyelim.

Öncelikle belirtmek fayda var ki, uygulamayı kullanmak için herhangi bir kayıt olmanız gerekmiyor. Mevcut instagram şifrenizi veya kullanıcı adınızı da paylaşmanız gerekmiyor. Bu bakımdan rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamadır. Türevleri mevcut olmasına rağmen tercihim bu uygulamadan yana olup size de tavsiye ediyorum.

Maalesef ios (iphone,ipad) versiyonu yok.  Alternatif olarak GramDrive adlı uygulama var. Ancak instagram kullanıcı detay ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Nasıl Kullanılır ?

1- Instagram’ı açıp istediğiniz video veya fotoğrafın sağ alt köşesinde üst üste üç nokta göreceksiniz. Tıklayın. Açılan menüden “copy Share url” seçin. Fotoğraf veya videonun link ini kopyalamış oluyorsunuz.

wpid-2014-05-01-22-36-05-1.png

2- “Instadownloader for instagram”‘ı çalıştırdığınız da , ekran görüntüsünde de olduğu gibi “download” sekmesine gelip “PASTE” tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece kopyaladığınız link yapışmış olacak ve indirilebilir olan foto yada video listelenerek seçim yapıp devam etmeniz gerekecektir.

48 Saatlik Büyük İndirim! Online kurslar şimdi yalnızca 29,99 TL'den başlayan fiyatlarla!Instagram video ve foto indir | Tayfunca Teknoloji.ads in wordpress

wpid-screenshot_2014-05-01-22-32-04-1.png

3- Seçilen video ve foto’nun indirilmesi ; İşlem tamamlandıktan sonra video veya fotoğrafın altındaki “Save” seçmeniz yeterli olacaktır.

Kaydedilecek yeri seçme opsiyonu ile ekran açılacaktır. Sarı Klasör üzerine tıklarsanız istediğini klasöre veya hafızaya kopyalayabilirsiniz. Hatta dosyanın adını da düzenleyebilirsiniz.

wpid-screenshot_2014-05-01-22-49-11-1.png

140118-InstaDownloader2

Bu yazı şimdiye kadar 4735kez okundu!

Henüz Değerlendirilmemiş

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.